Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Anne Geddes - panenka - Spící víla *

Anne Geddes - panenka - Spící víla *

Anne Geddes - panenka Spící víla je panenka s látkovým tělem je zhotovena ... více...


Akční cena: 399 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 579108

Druh: HRAČKA

Popis:

Anne Geddes - panenka Spící víla je panenka s látkovým tělem je zhotovena podle fotografií dětí v kostýmu zvířátek od slavné fotografky Anne Geddes. Panenka Spící víla je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Z panenky Spící víla budou mít jistě radost i sběratelé a obdivovatelé prací zmíněné fotografky. Hračka je v licenci a tak přesně odpovídá dané předloze.


Anne Geddes - panenka Spící víla ovšem není pouze hračkou pro děti, ale jedná se i o originální a jedinečný dárek, který často zákazníci kupují jako romantický dárek pro ženy a dívky.


Balení je v exklusivní krabici s průhledem a potiskem s fotografiemi dětí ve stejném kostýmu jako je panenka uvnitř. Velikost panenky je 22cm. Testováno pro děti od 36 měsíců.

Na obrázku má panenka Spící víla obšitou sukýnku, ale při výrobě na sukýnku použili jiný vzdušnější materiál, který se neobšívá. Kvalitní výrobek značky Unimax.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější