Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Česká hračka - Stavebnice BLOK 4 Zoo

Česká hračka - Stavebnice BLOK 4 Zoo

Vista
Stavebnice BLOK 4 ZOO obsahuje 235 ks. Panely s výřezy na stranách dítě lehce ... více...


Akční cena: 699 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 18700

Výrobce: Vista

Druh: HRAČKA

Popis:

Stavebnice BLOK 4 ZOO obsahuje 235 ks. Panely s výřezy na stranách dítě lehce spojí.
Krom základních dílků zde naleznete 9 druhů exotických zvířátek a palmy.

Stavebnice Blok je určena pro nejmenší a děti předškolního věku. Pomáhá jim rozvíjet fantazií a jemnou motoriku. Stavebnice nabízí obrovské možnosti a díky variabilitě z ní sestavíte téměř cokoliv. Dílky stavebnice jsou dostatečně velké, takže si s ní mohou bezpečně hrát již děti od 1 roku.

Vyrábí se ve spoustě provedeních.

Stavebnice Blok 1, Blok - Flora 3 a Blok - Flora 4 jsou určeny pro děti od 1 roku, protože neobsahují žádné malé dílky a nehrozí jejich spolknutí, vdechnutí nebo jiné poranění. Zbylé stavebnice Blok jsou určeny pro děti od 3 let. Dle zakoupeného balení si můžete ze stavebnice Blok sestavit domeček, zámek, automobil, letadlo, kytičky, stromečky, zvířátka ze zoo nebo farmy, postavičky a vše co vás nebo vaše děti napadne. Všechny stavebnice Blok jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky.

Ryze česká stavebnice!

Všechny hračky a stavebnice, které vyrábíme, jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a s ohledem na to, že si se stavebnicemi budou hrát naše/vaše děti.

Bezpečnost především!!!

Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Ani stavebnice Blok neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Stavebnice Seva 1239
1000 Kč
Momentálně nedostupné
Stavebnice Seva 719 dílků
699 Kč
Momentálně nedostupné
Stavebnice Seva 416
579 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější