Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Dárkový set - Slepovací model Airfix 1:72  Golden Hind *

Dárkový set - Slepovací model Airfix 1:72 Golden Hind *

Airfix
Slepovací model plachetnice Golden Hind v setu s ... více...


Akční cena: 1160 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: A50046

Výrobce: Airfix

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model plachetnice Golden Hind v setu s barvami a doplňky. Měřítko modelu je 1:72; velikost po slepení 36 cm. Balení obsahuje: 109 dílků ke slepení, 2 lepidla, 2 štětce a 8 barviček.

Informace o originálu:
Golden Hind byla anglická galeona, která se ze všeho nejvíce proslavila svým obeplutím zeměkoule mezi lety 1577 a 1580. Jejím kapitánem byl Francis Drake, kterému po návratu domů s bohatou kořistí španělského zlata a dalších pokladů udělila královna Alžběta rytířský titul.
Hind byla dobře ozbrojená a hbitá loď, která se původně jmenovala Pelican, než ji sám Drake přejmenoval. Postavena byla v londýnském Deptfordu, kde byla spuštěna na vodu v roce 1577.
Stala se vlajkovou lodí expedice vedené Drakem za podpory britské královny Alžběty I., která měla za cíl prozkoumat území ležící za Jižní Amerikou. Z průzkumné výpravy se však nakonec stala spíše výprava pirátská, když Drake nadělal značné problémy španělským snahám v této oblasti. 

Obsah balení

x 8 akrylových barev
x 2 štětce
x 2 lepidla
x Golden Hind

Barevné schéma:Golden Hind, 1577


Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 109
Délka: 360 mm
Šířka: 87 mm
Obtížnost: 3
Body Flying Hours: 3

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let. 

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Slepovací model Zvezda 1:350 Battleship Marat *
1669 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější