Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Dětské odrážedlo Flash bílé

Dětské odrážedlo Flash bílé

Dětské odrážecí kolo Toyz Flash. Odstrkovadlo je opatřeno brzdou na zadní kolo. V kategorii ... více...


Akční cena: 1299 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 26774

Druh: Kola

Popis:

Dětské odrážecí kolo Toyz Flash. Odstrkovadlo je opatřeno brzdou na zadní kolo. V kategorii dětských odrážedel s kovovým rámem a nafukovacími koly se jedná o velice výhodnou cenovou nabídku. Většina odrážedel s brzdou je minimálně o třetinu dražší.

Dětské odrážecí kolo má výškově nastavitelnou sedačku. To je důležité, aby se bylo sedadlo nastavené do takové výšky, aby se dítě cítilo bezpečně, ale přitom nemělo moc pokrčené nohy. Dítě se odráží nohami a po rozjezdu se nenásilně samo učí držet rovnováhu mezi dalšími odrazy. Odrážecí kolo je skvělé v tom, že je konstrukčně podobné klasickému dětskému jízdnímu kolu. Dítě na odrážedle získá jistotu a přechod na jízdní kolo pro něj nebude nijak obtížný.

Nohou poháněná hračka.

Materiál: plast a kov.

Rozměr: 74 x 17 x 39cm.

Váha: 5,3kg.

Pro děti od 3 do 6 let.

Toto dětské odrážecí je dodáváno v krabici. Je již smontované, stačí nasadit jen řidítka, sedlo a přední vidlici s kolem. Zadní kolo je již v rámu spolu s nasazenou brzdou. Brda je také spojena lankem s páčkou na řidítkách dětského odrážedla.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Dětské odrážedlo Flash modré
1299 Kč
Momentálně nedostupné
Dětské odrážedlo Flash červené
1299 Kč
Momentálně nedostupné
Dětské odrážedlo Flash zelené
1299 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější