Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Dron na dálkové ovládání IR

Dron na dálkové ovládání IRAkční cena: 953 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 908405

Druh:

Popis:

Létající Dron HX 756 na dálkové ovládání s infračerveným paprskem. Je to obdobné, jako ovládání na vysílačku jen není možné ovládání za překážkou, musí být přímá viditelnost ovladače a dronu. Dron se nabíjí po připojení k ovladači přiloženým USB kabelem z jeho baterií, dron obsahuje dobíjecí baterii 3,7v 350mAh. Dosah dálkového ovládání je 10 metrů. Hračku není možno používat v dešti nebo mrholení a když fouká vítr. Ideální jsou vnitřní prostory, kde je bezvětří. V balení jsou dvě náhradní vrtule pro případ poškození. Na dronu má každá z vrtulí ochranný kryt proti jejich poškození.

Dron má celkový průměr 29cm

Podle síly a stavu baterií je hrací doba zhruba 8 minut. Nabíjení trvá 20-30 minut. Do ovladače je třeba používat tužkové alkalické nebo dobíjecí baterie o napětí 1,5V, celkem 4 kusy.

U stejného dronu výrobce má v nabídce i připojitelnou kameru, ta se ale nedováží a není součástí balení dronu. Hračka je doporučena pro děti od 14 let.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Bagr na dálkové ovládání s kabelem
480 Kč
Momentálně nedostupné
Rc Autobagr
569 Kč
Momentálně nedostupné
RC Jeep černý
559 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější