Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Elektronická naučná hra Angličtina? Brnkačka!

Elektronická naučná hra Angličtina? Brnkačka!

Elektronická hra Angličtina? Brnkačka! české výroby. Úkolem dítěte je připojit k otázce správnou odpověď. ... více...


Akční cena: 199 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 65016

Druh: Hračka

Popis:

Elektronická hra Angličtina? Brnkačka! české výroby. Úkolem dítěte je připojit k otázce správnou odpověď. Vhodné pro začátečníky i na procvičení mírně pokročilých. Hra obsahuje 160 z nejčastěji používaných anglických slovíček z 16 různých oblastí - od základních čísel přes barvy až po jídlo, sport, povolání a přírodu...

Na 16 výměnných listech naleznete vždy po deseti slovech z každé vybrané oblasti. Úkolem je přiřadit obrázek ke správnému anglickému slovíčku, které obrázek představuje. Při správném přiřazení se rozsvítí zelené světélko. Všechna slovíčka jsou na listech doplněna správnou (psanou) anglickou výslovností. Hračka také obsahuje slovníček s anglickými slůvky použitými na jednotlivých listech a jejich český překlad.

Provoz elektronické hry Angličtina? Brnkačka! jena dvě tužkové alkalické baterie, které nejsou součásti balení. Označení baterií AA LR6. Hra je doporučena pro děti od 6 let.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Hrací karty James Bond agent 007
39 Kč
Momentálně nedostupné
Didaktická hra Násobilkové domino
139 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější