Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Elektronická naučná hra Hezky česky!

Elektronická naučná hra Hezky česky!

Elektronická hra Hezky česky české ... více...


Akční cena: 249 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 65013

Druh: Hračka

Popis:

Elektronická hra Hezky česky české výroby. Úkolem dítěte je připojit k otázce správnou odpověď. Elektrická výuková hračka k osvojení základních pravidel českého pravopisu vyučovaných v 1. až 3. třídě základní školy. Na 16-ti listech je natištěno 640 pečlivě vybraných slov, do kterých děti doplňují chybějící písmenka. Ve spodní části každého listu jsou uvedeny možnosti odpovědí. Jednotlivé listy s úlohami jsou v souladu s učebnicemi pro 1. až 3. třídu základní školy. Hra procvičuje toto učivo: určování počtu slabik ve slově, slova nadřazená, podřazená a souřadná, dvojhlásky au, ou a používání ů,ú, psaní y, ý, i, í po tvrdých a měkkých souhláskách, používání b/p, d/t, z/s, v/f, h/ch, ž/š, používání dě, tě, ně, mě, bě, pě, vě, psaní y, ý, i, í po obojetných souhláskách s ohledem na vyjmenovaná slova.

 Provoz elektronické hry Hezky česky je na dvě tužkové alkalické baterie, které nejsou součásti balení. Označení baterií AA LR6. Hra je doporučena pro děti od 6 let.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Hra (NE)JISTÁ RUKA
330 Kč
Momentálně nedostupné
Hra Kloboučku, Hop!
115 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější