Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Houpací prkénko *

Houpací prkénko *

Houpací prkénko české výroby z barevného plastu. Houpačka je určena pro děti ... více...


Akční cena: 189 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 90046

Druh: Hračky

Popis:

Houpací prkénko české výroby z barevného plastu. Houpačka je určena pro děti do 6 let. Celková nosnost je bohatě dimenzována, houpačka je zkoušena zatížením 60kg. Houpací prkénko můžete použít jak v bytě, tak na zahradě. Výhodou plastové houpačky oproti dřevěné je to, že je lehce omyvatelná a může být i na dešti. Na jaře ji zavěsíte na zahradě na strom  a na podzim ji schováte. Na druhou stranu, když ji budete po každém houpání schovávat a nebudete ji vystavovat slunci a dešti, bude stále jako nová. Houpání na houpacím prkénku není vhodné pro nejmenší děti. Houpačka nemá ochrannou ohrádku a dítě se jen drží provazů.

U této houpačky také nedoporučujeme houpání vestoje. Na spodní části houpačky jsou příčky, které houpací prkénko zpevňují - zajišťují jeho tuhost a při nerovnoměrném zatížení a pohybu na prkénku by mohlo dojít k jejich namáhání krutem a mohla by některá z příček prasknout. Houpačka by ani tak nepraskla, ale už by nedržela tvar a nebylo by vhodné ji dále používat. 

 

 

Rozměry houpacího prkénka jsou 43 x 18 cm.

Barvy - červená, modrá, žlutá, zelená.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Stan Piráti
539 Kč
Momentálně nedostupné
Stan iglů s tunelem - Dinosauři
559 Kč
Momentálně nedostupné
Stan velký kruhový - Dinosauři
599 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější