Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Hra Carcassonne *

Hra Carcassonne *

Albi
Carcassonne je jihofrancouzské město, proslavené nádherným hradem a mohutným opevněním. Do historie se zapsalo ... více...


Akční cena: 560 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 300105

Výrobce: Albi

Druh: Hračka

Popis:

Carcassonne je jihofrancouzské město, proslavené nádherným hradem a mohutným opevněním. Do historie se zapsalo zejména středověkým bojem kacířů proti politice církve. Dodnes nabízí návštěva města Carcassonne jedinečný zážitek.

Zažijte atmosféru středověkého města a jeho okolí. V průběhu hry budete sami vytvářet krajinu s městy, loukami a kláštery. Pomocí svých družiníků - rytířů, lupičů, mnichů a sedláků budete rozšiřovat svůj vliv v krajině a získávat co nejvíce vítězných bodů. Úctu si zaslouží ten, kdo bude mít v bouřlivých obdobích ještě družiníky k dispozici.

Carcassonne - taktická společenská hra, která s každým tahem přináší nové možnosti.

Obsahuje: 72 kartiček krajiny, 40 dřevěných figurek družiníků v pěti barvách, počítadlo bodů, česká a slovenksá pravidla.

Hra je vhodná o 8 let, pro 2-5 hráčů.

 

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Sada malířských olejových barev 12ks *
22 Kč
Momentálně nedostupné
Barvy na obličej *
120 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější