Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Hra Lovci motýlů

Hra Lovci motýlů

Efko


Akční cena: 249 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 54643

Výrobce: Efko

Druh: Hračka

Popis:

Výjimečná hra, která prokazatelně procvičí postřeh a rychlost. Díky originálním otáčecím herním plánům - motýlím loukám - zabaví lovci motýlů dospělé i děti.

Pravidla jsou lehká, jako motýlí křídla: každý hráč si vezme svoji motýlí louku, balíček kartiček položte doprostřed. Otočte vrchní kartičku. Kdo první najde stejného motýla na své louce, řekne "stop", motýla ukáže a vezme si kartičku k sobě. Vyhrává ten, kdo má na konci hry nejvíce kartiček.

Dvě úrovně obtžnosti: kartičky jsou oboustranné, z jedné strany je vždy jeden motýl, z druhé strany pak 2 nebo 3 motýli. V jednodušší variantě hrajte s obrázky s jedním motýlem.  V tom případě otočte všechny kartičky v balíčku jedním motýlkem dolů, v obtížnější variantě naopak. V obtížnější variantě získá kartu hráč, který najde jako první všechny motýly a ukáže je všechny současně na své louce.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Hra Kampak, mašinky?
199 Kč
Momentálně nedostupné
Černý Petr BABY
39 Kč
Momentálně nedostupné
Kvarteto BABY
39 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější