Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Hra Ticket to Ride

Hra Ticket to Ride

Geniální herní princip, nádherné grafické zpracování, jednoduchá a srozumitelná pravidla, rychlý průběh hry a ... více...


Akční cena: 714 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 71751

Druh: Hračka

Popis:

Geniální herní princip, nádherné grafické zpracování, jednoduchá a srozumitelná pravidla, rychlý průběh hry a přiměřený podíl náhody - to jsou hlavní rysy hry, která právem získala ocenění Hra roku 2004.

Ticket to Ride je hra pro všechny milovníky vláčků a stavění. Hráči mají za úkol získat během hry co nejvíce bodů – stavěním kolejí, propojováním měst nebo plněním definovaných úkolů. Přestože to vše vypadá složitě, jedná se o hru s velice jednoduchými pravidly, které ze hry dělají ideální deskovou hru do rodiny s dětmi nebo okruhy přátel. Vše je podtrhnuto velice kvalitním zpracováním a zábavností hry i v případě hry 2 hráčů. Pro 2-5 hráčů, vhodné od 8 let.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Cestovní magnetická hra Hadi a Žebříky
129 Kč
Momentálně nedostupné
Vodní kreslení Krtek
259 Kč
Momentálně nedostupné
Černý Petr Štěňátko
44 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější