Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Igráček Multigo - Velká sada město - AKCE * * ČESKÁ HRAČKA

Igráček Multigo - Velká sada město - AKCE * * ČESKÁ HRAČKA

Efko


Akční cena: 799 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 27311

Výrobce: Efko

Druh: Hračka

Popis:

Igráček MultiGO jsou auta s praktickým bajonetovým systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a dalšího příslušenství. Balení obsahuje 2x nákladní auto, 1x vlek a 3x výměnné korbičky - sklápěčku, cisternu a dílnu. sada dále obsahuje 3x Igráčka v profesích policista, cestář a montér s množstvím doplňků a majáky. Další samostatné nástavby lze přikoupit, vše pasuje na sebe a lze jednoduše měnit. Nemusíte tak kupovat další auta a ta stávající jednoduše změníte výměnou korby. Velikost aut je  22 cm.

Děti se velice rychle naučí měnit si na náklaďáčku nástavbu a předělat tak během okamžiku svoji hračku na jinou. Jsou třeba popeláři? Nasadíme popelářskou nástavbu a rychle do ulic. Je třeba dovézt písek na stavbu? Odejmutí popelářské nástavby je dílem okamžiku a už uhání sklápěčka pro svůj náklad.

 

Materiál: plast

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Bezpečnostní auto pro převoz peněz
169 Kč
Momentálně nedostupné
Cestáři s pluhem - světlo, zvuk
162 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější