Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Koloběžka YEDOO WZOM 12

Koloběžka YEDOO WZOM 12" černo-žlutá * *

Největší koloběžka pro děti Wzoom z produkce Yedoo se může pochlubit "dospěláckými" komponenty, přizpůsobenými ... více...


Akční cena: 2490 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 60605

Druh: Kola

Popis:

Největší koloběžka pro děti Wzoom z produkce Yedoo se může pochlubit "dospěláckými" komponenty, přizpůsobenými ovšem potřebám menších jezdců. Koloběžka Yedoo Wzoom je ideální pro děti a teenagery, prostě pro každého kdo má chuť si zajezdit, rodiče nevyjímaje. Koloběžka skvěle zvládne náročnější terén i způsob jízdy. Pevný rám je doplněn kvalitními komponenty.

Koloběžka Yedoo Wzoom je vybavena ocelovým rámem, nafukovacími koly, hliníkovými ráfky. Dvojnásobnou bezpečnost zajišťuje přední a zadní brzda, opatřená odpovídajícími juniorskými páčkami. Díky nim je tak Wzoom jedinou z dětských koloběžek, která smí (po doplnění odrazkami a blatníky) vyrazit i na silnici. Možnost nastavení výšky řídítek. Samozřejmostí je také nízká hmotnost stroje, která zpříjemňuje jízdu a prodlužuje ujeté kilometry. Vhodná pro široké použití.

 

 

Rozměry sestavené koloběžky: - celková dálka 120cm - výška řidítek od země 80-92 cm - šířka řidítek 56cm - délka stupátka 32cm ,nosnost 100 kg, pro děti od 115cm výšky.

 • Věk: 6+
 • Hmotnost: 8 kg
 • Brzdy: 2x "V" alu
 • Ložiska: Assess
 • Pneumatiky / kolečka: 12" nafukovací
 • Spolu s výrobkem zákazníci kupují

  Tříkolová koloběžka růžová *
  549 Kč
  Momentálně nedostupné
  Dětská koloběžka Wingo růžová AKCE * *
  429 Kč
  Momentálně nedostupné
  Dětská koloběžka Wingo modrá AKCE * *
  429 Kč
  Momentálně nedostupné

  Nejprodávanější