Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Krtkův naučný tablet * *

Krtkův naučný tablet * *

Krtkův naučný tablet. Dvojjazyčná naučná hračka ve tvaru tabletu s LED displejem. Sami si ... více...


Akční cena: 499 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 11119

Druh: HRAČKA

Popis:

Krtkův naučný tablet. Dvojjazyčná naučná hračka ve tvaru tabletu s LED displejem. Sami si můžete zvolit jazykovou variantu přepínačem. Dítě tak může poznávat i anglická slůvka, pokud o to budete mít zájem. Hračka obsahuje 6 nahraných básniček Jiřího Žáčka. Naučí tě abecedu, čísla 1-10, číst a psát, básničky, anglickou abecedu, anglická slovíčka. Rozvíjí slovní zásobu, představivost a logické myšlení, zdokonaluje jemnou motoriku, rozvíjí zrak a sluch.

Obsahuje přepínání mezi českým a anglickým jazykem, nastavení hlasitosti.

K provozu hračky jsou třeba 3 ks baterií AAA 1,5V LR03 (alkalické mikrotužkové baterie), které nejsou součástí balení, ale můžete je objednat z naší nabídky.

Tato naučná hračka je určena pro děti od tří let.

Hračka Krtkův naučný tablet získala ocenění Hračka roku 2014 v kategorii vzdělávací hračky, hudba a věda

Projekt Hračka roku pomáhá spotřebitelům, hlavně rodičům malých dětí, orientovat se v nepřeberném množství hraček, které jsou v současné době k dostání na našem trhu. Výrobky, které jsou přihlášeny do projektu, musí v první řadě splňovat náročná kritéria kvality. Dále je nezbytné, aby podporovaly zájem, tvořivost a samostatnost dítěte. Všechny přihlášené hračky putovaly po skončení soutěže nadaci Pink Bubble, která podporuje onkologicky nemocné děti a mladé dospělé.

 

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Vysílačky na baterie
299 Kč
Momentálně nedostupné
Harmonika červená
129 Kč
Momentálně nedostupné
Piánko
369 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější