Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Odstrkovací motocykl Enduro - ocenění Hračka roku 2014 *

Odstrkovací motocykl Enduro - ocenění Hračka roku 2014 *Akční cena: 350 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 30001

Druh: Kola

Popis:

Dětské odrážedlo - odstrkovací motocykl Yupee Enduro slouží dětem jako první vozidlo, na kterém zažijí pocit z jízdy a částečně také získají návyk k udržení rovnováhy. Doporučujeme používat na rovné ploše. Tato hračka je vyráběna v EU. Odrážedlo je vhodné pro děti od 1 roku. Tento motocykl patří mezi vůbec nejoblíbenější odstrkovadla. Je lehký, snadno přenosný, dětem se s ním dobře manipuluje a zadní kola nevystupují do boku, takže nenajíždějí dítěti na nohy. Odrážedlo motocykl Enduro se vyrábí ve dvou velikostech, které se od sebe liší kromě ceny také v délce přední vidlice. Toto Enduro je základní nižší verze odstrkovadla. Pro nejmenší děti ale není vhodné hned kupovat vyšší verzi odrážedla. Bude na ně příliš vysoké a budou se na něm bát. Je proto nejlepší začít s touto základní velikostí odstrkovacího motocyklu

 

 

Odrážedlo Yupee získalo oceněn Hračka roku 2014 v kategorii hraček pro venkovní použití.

Výška sedadla je 26cm, nosnost do 25kg.

Projekt Hračka roku pomáhá spotřebitelům, hlavně rodičům malých dětí, orientovat se v nepřeberném množství hraček, které jsou v současné době k dostání na našem trhu. Výrobky, které jsou přihlášeny do projektu, musí v první řadě splňovat náročná kritéria kvality. Dále je nezbytné, aby podporovaly zájem, tvořivost a samostatnost dítěte. Všechny přihlášené hračky putovaly po skončení soutěže nadaci Pink Bubble, která podporuje onkologicky nemocné děti a mladé dospělé.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Dětské odrážedlo Flash bílé
1299 Kč
Momentálně nedostupné
Dětské odrážedlo Flash modré
1299 Kč
Momentálně nedostupné
Dětské odrážedlo Flash červené
1299 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější