Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Operace rychlá akce - Dr.Maboul

Operace rychlá akce - Dr.Maboul

Operace rychlá akce je značková elektronická hra od firmy Hasbro uložená v plastovém lékařském ... více...


Akční cena: 215 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 20340

Druh: HRAČKA

Popis:

Operace rychlá akce je značková elektronická hra od firmy Hasbro uložená v plastovém lékařském kufříku. Zábavná hra, při které se vloží do příslušných otvorů pacienta plastové orgány. Pak se spustí hra a běží čas. Kdo dříve provede operaci vyjmutím příslušných orgánů přiloženou pinzetou, ale bez dotyku pinzety okraje výřezu pro orgán, ten vyhrává. Hra má 4 varianty a stručně řečeno jde o šikovnost a rychlost. U této hry užijete spoustu zábavy. Nelekejte se francouského obalu hry, hra nemluví a nikde uvnitř nejsou žádné nápisy. Návod je přeložen do češtiny a přiložen.

Tuto hru můžete znát z TV reklamy 2010 a 2011.

Cílem hry je uzdravit Sama. Operovat ho tak, aby jste se nedotkli jeho vnitřních stěn. Hra obsahuje: lékařský kufřík, pinzetu, 15 nemocí, 15 lékařských karet, 4 chirurgické kříže, návod. Pro děti od 6 let. Pro 2 - 4 hráče. Hračka od firmy Hasbro, nyní ve velice výhodné doprodejové ceně.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Krtečkova lampička
165 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější