Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
RC tanky na ovládání na vysílačku 2ks pro boj paprskem *

RC tanky na ovládání na vysílačku 2ks pro boj paprskem *

Hračka - sada tanků s ovládáním na vysílačku, které spolu můžou bojovat a jezdit ... více...


Akční cena: 799 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 04648

Druh:

Popis:

Hračka - sada tanků s ovládáním na vysílačku, které spolu můžou bojovat a jezdit oba současně. Každý má svoje ovládání s jinou frekvencí, takže může společně bojovat otec se synem, syn s kamarádem nebo třeba otec se strejdou.. Při zásahu nepřátelského tanku se tank pohne a zhasne jedno přední světlo. Při druhém zásahu se zhasne druhé přední světlo a při třetím se zasažený tank vypne. Tank při výstřelu vydává zvuk a imituje zpětný ráz. Také blikne světlo v hlavni. Při spuštění a nastartování tanku se ozve zvuk motoru.

Pro napájení hračky je třeba do každého tanku 4ks mikrotužkových alkalických baterií . Baterie nejsou součástí balení, ale můžete si je doobjednat z naší nabídky. V ovladači jsou 3ks peckových baterií a ty jsou uvnitř již obsaženy. Zkušební baterie v ovladačích ale můžou být špatné vlivem skladování a je třeba je vyměnit. Jsou to klasické baterie do digitálních her za cca 10-15,-Kč.

Tank je dlouhý 14cm, s dělem celkem 17cm.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

RC VelociTrax - oranžové * *
1499 Kč
Momentálně nedostupné
Rc auto BMW X5 *
880 Kč
Momentálně nedostupné
Rc Jeep
299 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější