Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Skládačka  vláček s vkládačkou a  medvídkem Pú  pro děti od 2 let

Skládačka vláček s vkládačkou a medvídkem Pú pro děti od 2 let

Zábavné puzzle s vkládačkou pro nejmenší děti s námětem medvídka Pú a ... více...


Akční cena: 159 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: c12492

Druh: Hračka

Popis:

Zábavné puzzle s vkládačkou pro nejmenší děti s námětem medvídka Pú a jeho kamaradů. Skládání vláčku a zapojování vagonů z dílů na silném kartonu. V balení skládačky nalezne dítě mašinku a 7 vagónů. Mašinku řídí medvídek Pú a jeho kamarádi jsou v jednotlivých vagónech. U vagónů je zajímavé to, že mají v sobě vkládačku. Obrázek převáženého předmětu je vyseknut a můžete ho tedy vyjmout. Úkolem dítěte pak bude obrázky nasadit zpět do výseků ve vagónu a poznat tak jeho správné umístění podle tvaru výřezu nebo podle barvy ra tvaru rámečku.

Kvalitní značková hračka - výrobek italské firmy Clementoni. Dítě si poskládá vláček a ten pak může dále upravovat výměnou jednotlivých vagónů. Při skládání si musí vybavit logické vazby a provedení - například mašinka vepředu, kola dole a podobně. Rozvíjí tak fantazii a představivost dítěte zábavnou formou. Kromě toho se učí rozpoznat tvary a barvy.

 

Rozvíjející tvořivá hračka puzzle s vkládačkou a medvídkem Pú je doporučena pro děti od 2 let.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Skládačka EDU baby mix
159 Kč
Momentálně nedostupné
Blendypens 12 Colour Pack
179 Kč
Momentálně nedostupné
Blendypens 6 Colour pack
99 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější