Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Hobby Boss 1:48 Americké vyloďovací plavidlo WW2 LCM 3 USN  Vehicle Landing Craft (84817) *

Slepovací model Hobby Boss 1:48 Americké vyloďovací plavidlo WW2 LCM 3 USN Vehicle Landing Craft (84817) *

Hobby Boss
Slepovací model amerického vyloďovacího invazního plavidla WW2 LCM 3 USN v měřítku 1:48. Balení obsahuje nebarvené ... více...


Akční cena: 719 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: HB4817

Výrobce: Hobby Boss

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model amerického vyloďovacího invazního plavidla WW2 LCM 3 USN v měřítku 1:48. Balení obsahuje nebarvené části určené na slepení. Barvy, lepidlo, štětce a další je možno doobjednat z naší nabídky příslušenství. Model vyrábí firma HOBBY BOOS.

 

Délka modelu je 317,2mm, šířka modelu je 89,5mm, výška modelu 107mm, počet dílků 145ks

Vyloďovací plavidlo LCM bylo použito za druhé světové války při bojích v Pacifiku, při vylodění v Normandii a při překračování Rýna. Bylo vyráběno v amerických loděnicích pro vlastní armádu a také dodáváno britům. Označení LCM znamená "mechanický výsadkový člun". Celkem bylo během války vyrobeno 8500 kusů.Většinou byly převáženy na člunových jeřábech nebo taženy. Svými rozměry byly vhodné i pro těžké tanky. Mohl převážet náklad až o hmotnosti 30 tun nebo 60 vojáků. Posádku tvořili 4 muži. LCM byl vyzbrojen dvěma kulomety. Nebyl určen jako samostatné plavidlo, ale byl závislý na mateřské lodi. Sloužil jen pro přepravu výsadku z lodi.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější