Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Revell 1:110  H.M.S. Bounty *

Slepovací model Revell 1:110 H.M.S. Bounty *

Revell
Slepovací model plachetnice Bounty zn. Revell v měřítku 1:110. Velikost slepeného modelu je 37,2 cm délka ... více...


Akční cena: 749 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 05404

Výrobce: Revell

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model plachetnice Bounty zn. Revell v měřítku 1:110. Velikost slepeného modelu je 37,2 cm délka a 29,1 cm výška. Model je určen ke slepení. Díly jsou nebarvené. Krabice neobsahuje barvy, lepidlo ani štětce. Vše můžete doobjednat v nabídce doplňků v sekci modely.

Stupeň obtížnosti 5

Potřebné barvy Revell k nabarvení modelu: 5,15,16,56,83,88

Plavba na lodi Bounty byla pod vedením kapitána Williama Bliga plná tvrdých trestů. Vše se vystupňovalo po odplutí z Tahiti, kde loď delší dobu kotvila, aby naložila svůj náklad chlebovníků, pro které byla vyslána.  28.dubna 1789  došlo ke vzpouře posádky a kapitán byl vysazen s částí svých věrných členů posádky v záchranném člunu na moře. Vzbouřenci pak odpluli a část se nechala vysadit na Tahiti, kde byli později pochytáni. Zbylá část posádky Bounty odplula k ostrovu Pitcairn. Tam se usadili a loď u ostrova zapálili. Ty se najít nepodařilo a jejich potomci žijí na ostrově dodnes. Kapitánovi se podařilo ve člunu doplout na 3600 námořních mil vzdálený Timor, odkud se dostal zpět do Anglie. Po vzbouřencích pak vyplula pátrat fregata Pandora.

Stránky výrobce modelů značky Revell, kde můžete vybrat i další modely, které vám rádi zajistíme.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Slepovací model Revell 1:50 Vikingská loď *
649 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější