Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Revell 1:1200 Bitevní loď U.S.S. Missouri (WWII) *

Slepovací model Revell 1:1200 Bitevní loď U.S.S. Missouri (WWII) *

Revell
Slepovací model Revell lodi U.S.S. Missouri (WWII) Detailně provedený model ponorky slepíte z nebarvených částí. ... více...


Akční cena: 249 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 05128

Výrobce: Revell

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model Revell lodi U.S.S. Missouri (WWII) Detailně provedený model ponorky slepíte z nebarvených částí. Barvy, lepidlo, štětce a další doplňky nejsou součástí balení, ale naleznete je v naší nabídce, kde je můžete objednat.

Měřítko 1:1200, délka slepeného modelu je 225mm,  slepujete ze 27 dílů, stupeň obtížnosti 2, doporučeno pro děti od 10 let

Potřebné barvy Revell:

- základní: 56, 76, 78, 79, 88
- další: 43

U.S.S. Missouri, důvěrně přezdívaná Mighty Mo (Mocná Mo), byla jednou z největších a nejsilnějších válečných lodí amerického námořnictva. Do dějin vstoupila zejména tím, že byla na její palubě podepsána kapitulace Japonska. Stavba Missouri byla dokončena v červnu roku 1944. Jednalo se o poslední z celkem čtyř lodí třídy Iowa, které disponovaly ideální kombinací palebné síly a rychlosti. Během své služby se od vylodění na Iwo Jimě v únoru roku 1945 až do příměří v září téhož roku účastnila celé řady operací. Později sloužila také v Korejské válce.

Informace o modelu:
Tento model může být postaven pouze s trupem typu waterline (loď plovoucí na vodě)!

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější