Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Revell 1:48  Hydroplán PBY-5A CATALINA *

Slepovací model Revell 1:48 Hydroplán PBY-5A CATALINA *

Revell
Slepovací model hydroplánu PBY-5A CATALINA od  firmy Revell. Slepujete z plastových nebarvených dílků. Balení ... více...


Akční cena: 1199 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 04507

Výrobce: Revell

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model hydroplánu PBY-5A CATALINA od  firmy Revell. Slepujete z plastových nebarvených dílků. Balení neobsahuje barvy, štětce ani lepidlo. Vše je možno dokoupit v naší nabídce příslušenství.
 
Měřítko modelu 1:48, délka slepeného modelu 411mm, rozpětí 647mm, počet dílů 162, obtížnost 5, vhodné pro děti od 14 let
 
Potřebné barvy Revell: 09, 301, 310, 371, 350, 374, 360

Ze všech hydroplánů si Catalina vysloužila bezesporu ten nejlegendárnější status. Jednalo se o všestranné, odolné, velmi spolehlivé a bezpečné letadlo, které bylo zároveň nenáročné na údržbu. Typ Consolidated PBY-5A měl již zatažitelný podvozek, jeho hlavní kola se zatahovala do bočních částí trupu. Při svých hlídkových letech nad všemi světovými oceány mělo toto letadlo za úkol monitorovat pohyb válečných a nákladních lodí a obzvláště potom ponorek. Osazeno bylo radarovými anténami Yagi, své průzkumné úkoly proto mohlo díky nim plnit stejně dobře i za špatného počasí.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Slepovací model Revell 1:72 Horten Go 229 * +
299 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější