Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Revell 1:48 Lehký bombardér Mosquito Mk. IV *

Slepovací model Revell 1:48 Lehký bombardér Mosquito Mk. IV *

Revell
Slepovací model letadla Mosquito Mk. IV  . Slepujete z plastových nebarvených dílků. Balení neobsahuje ... více...


Akční cena: 979 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 04758

Výrobce: Revell

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model letadla Mosquito Mk. IV  . Slepujete z plastových nebarvených dílků. Balení neobsahuje barvy, štětce ani lepidlo. Vše je možno dokoupit v naší nabídce příslušenství.
 
Měřítko modelu 1:32, slepujete z 82 dílů, délka slepeného modelu 384mm, rozpětí 512mm, stupeň obtížnosti 4
 
Potřebné barvy Revell: 68, 79, 43, 08, 05, 75, 48
  Mosquito byl největší lehký bombardér druhé světové války. Jeho výkon a rychlost dokázaly překonat pouze první německé tryskové stíhací letouny. Jako jedno z nejrychlejších a nejlépe ovladatelných letadel druhé světové války se všestranné Mosquito velmi dobře osvědčilo jako přesný denní i noční bombardér a také jako naváděcí a průzkumné letadlo. Stíhač, postavený především ze dřeva, vstoupil do služby u RAF v roce 1941 a pro své výjimečné výkony si vysloužil přezdívky "Překližkový bombardér" nebo "Dřevěný zázrak". Díky své nízké hmotnosti a silným motorům Merlin, z nichž mu každý dodával výkon 1650 koní, dokázal dosáhnout maximální rychlosti 612 km/h. Verzi Mosquito B Mk.IV používaly od roku 1942 pro přesné bombardování dvě eskadry RAF, přičemž jedním z jejich úspěchů bylo osvobození francouzských odbojářů 18. února 1944. Později sloužila u celkem 6 eskader britského letectva v přední linii.

 

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější