Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Revell 1:48 Stíhací letoun Tornado IDS *

Slepovací model Revell 1:48 Stíhací letoun Tornado IDS *

Revell
Slepovací model letadla Tornado IDS. Slepujete z plastových nebarvených dílků. Balení ... více...


Akční cena: 731 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 03987

Výrobce: Revell

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model letadla Tornado IDS. Slepujete z plastových nebarvených dílků. Balení neobsahuje barvy, štětce ani lepidlo. Vše je možno dokoupit v naší nabídce příslušenství.
 
Měřítko modelu 1:48, délka modelu 260mm, rozpětí 289mm, počet dílů 260, obtížnost 5
 
Potřebné barvy Revell:  301, 374, 378, 302, 76, 39, 91


Tornado představuje nejrozsáhlejší evropský vojenský letový program. Letouny typu Tornado používají vzdušné síly čtyř zemí. Šíře uplatnění tohoto stíhacího bombardéru zahrnuje útočnou vzdušnou podporu pozemních jednotek, ovládání válečného pole i boj proti nepřátelským leteckým složkám na zemi i ve vzduchu. Je mimo jiné vybaven elektronickým řídicím systémem a automatickým systémem kopírování terénu. Díky technologii křídel s měnitelnou geometrií dokáže Tornado letět v nízké výšce jak vysokou rychlostí (se staženými křídly), tak nižší rychlostí (s roztaženými křídly). S různými vylepšeními a modifikacemi bude Tornado bojeschopné minimálně ještě dalších 10 let.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější