Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Revell 1:72 Záchranný člun pobřežní hlídky WALTER ROSE - VERENA *

Slepovací model Revell 1:72 Záchranný člun pobřežní hlídky WALTER ROSE - VERENA *

Revell
Slepovací model Revell záchranného člunu Seenotrettungsboot WALTER ROSE - VERENA.Detailně provedený model ponorky slepíte z ... více...


Akční cena: 519 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 05214

Výrobce: Revell

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model Revell záchranného člunu Seenotrettungsboot WALTER ROSE - VERENA.Detailně provedený model ponorky slepíte z nebarvených částí. Barvy, lepidlo, štětce a další doplňky nejsou součástí balení, ale naleznete je v naší nabídce, kde je můžete objednat.

Měřítko 1:72, délka slepeného modelu je 130mm,  slepujete ze 49 dílů, stupeň obtížnosti 3

Potřebné barvy Revell:

- základní: 04, 37, 332, 364, 360
- další: 30, 51, 99, 90

Informace o modelu:
- Jednodílný trup
- Lodní šroub
- Paluba s úvaznými kůly
- Průhledná plexisklová okna
- Zábradlí
- Detailně zpracovaný rádiový a radarový stěžeň
- Stojan pro vystavení modelu
- Detailní sada potisků pro čluny WALTER ROSE a VERENA

WALTER ROSE je záchranný člun třídy do 9,5 metru, který používá německá námořní pátrací a záchranná služba (DGzRS). Postaven byl v Lürssenově loděnici v Bardenflethu v roce 2003. Původně kotvil v Helgolandu, ještě pod jménem VERENA, kde sloužil jako dceřiná loď záchranného křižníku HERMANN MARWEDE, s nímž působil v mezinárodních vodách. Na konci roku 2012 však HERMANN MARWEDE dostal nový člun a VERENA, přejmenovaná na WALTER ROSE, je od té doby používána jako samostatný záchranný člun na dobrovolnické základně Schilksee v Kielském zálivu. 9,5 metrové záchranné čluny mají deltovitý trup a pyšní se výbornými vlastnostmi pro plavbu na moři. Od svého založení v roce 1865 zachránily posádky DGzRS již kolem 81 000 lidí, kteří se na moři octli v nouzi či nebezpečí. Práce těchto posádek je přitom financována čistě formou dobrovolných darů, DGzRS o příspěvek z veřejných prostředků nikdy nežádala.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Slepovací model Revell 1:700  Titanic *
649 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější