Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Tvořivá hmota Paulinda zvířátka

Tvořivá hmota Paulinda zvířátka

Tvořivá hmota/modelína Paulinda zvířátka s velkýma očima s doplňky. Skvělá výtvarná hračka, hmota ze které ... více...


Akční cena: 163 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 31443

Druh: Hračka

Popis:

Tvořivá hmota/modelína Paulinda zvířátka s velkýma očima s doplňky. Skvělá výtvarná hračka, hmota ze které vymodelujete kačenku nebo jinou postavičku. Hmota na vzduchu ztvrdne a máte tak vlastnoručně vyrobenou hračku nebo originální dárek. Když vás figurka omrzí, můžete ji namočit, hmota se stane znovu tvárnou a dá se opětovně použít.

S touto tvořivou hmotou díky možnosti jejího opětovného použití může dítě tvořit stále dokola a vyrábět si třeba tématické hračky ke hře na nějakou pohádku. Když dítě tento příběh omrzí, použije tvořivou hmotu k vymodelování jiných postaviček nebo zvířátek. Navíc své výrobky může jejich přetvořením stále zdokonalovat a vylepšovat. Až bude dítě s vymodelovaným zvířátkem spokojeno, vystaví si ho nebo použije jako dárek někomu blízkému. Pak přikoupíte další hmotu a dítě se může dále zdokonalovat a tvořit další postavičky nebo jiné výrobky.

Plastelína -tvořivá hmota Paulinda se vyrábí ve více druzích. Balení obsahuje 40g + 28g tvořivé hmoty. Tvořivá hmota je balena v uzavíratelném kelímku.

8 druhů.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Tvořivá hmota Paulinda Cool drak
139 Kč
Momentálně nedostupné
Sada korálků s motivy  v růžové krabici
114 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější