Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Výroba korálů Medvídek Pú - sada všech čtyř variant - VÝPRODEJ stará hmota

Výroba korálů Medvídek Pú - sada všech čtyř variant - VÝPRODEJ stará hmota

Vyrobte si vlastní šperk - šňůru korálů s oblíbenými postavami z pohádky o Medvídkovi ... více...


Akční cena: 33 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 89607abcd

Druh: Hračka

Popis:

Vyrobte si vlastní šperk - šňůru korálů s oblíbenými postavami z pohádky o Medvídkovi Pú a jeho přátelích. S touto zvýhodněnou sadou budet moci vytvořit mnoho variant šperků s postavami Medvídka Pú, prasátka, tygříka i oslíka. Výtvarná hračka pro šikovné ruce. Sleva na výrobek je proto, že modelovací hmota je starší a hůře zpracovatelná. Musí se rozdrobit a poté prohníst a postupně přidávat drobky hmoty a opět prohníst. Výroba je tedy pracnější a málo komfortní, sadu tak prodáváme za výprodejovou cenu. Tedy za cenu pouhé formy na výrobu.

Pozor, hmota na vzduchu vytvrdne a pak už se nedá použít nebo jen obtížně, takže je třeba ji hned po otevření vakuového balení ji zpracovat.

Sada obsahuje 4 balení. Každé balení obsahuje na vzduchu tvrdnoucí modelovací hmotu a formičky na vytvarování částí šperku.

2x tuba s hmotou, 2x uzávěr, šňůrku, formičku.


Modelovací hmotu je třeba před použitím důkladně prohníst. Pracujte při pokojové teplotě a pokračujte v hnětení dokud hmota nedosáhne teploty rukou. Pak ji vložte do formičky a stiskem vytvoříte část šperku. Přebytečná hmota vyteče z formy do stran. Po dokončení můžete vyrobené části šperku ještě vyzdobit a nabarvit.


Pokud nespotřebujete všechnu modelovací hmotu, je třeba ji vakuově zabalit, aby nedošlo k jejímu ztvrdnutí.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější