Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Výroba náhrdelníků  Mickey - Myšák Mickey -  VÝPRODEJ stará hmota

Výroba náhrdelníků Mickey - Myšák Mickey - VÝPRODEJ stará hmota

Vyrobte si náhrdelník s myšákem Mickey. Výtvarná hračka pro šikovné ruce. Sleva na výrobek ... více...


Akční cena: 9 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 89545

Druh: Hračka

Popis:

Vyrobte si náhrdelník s myšákem Mickey. Výtvarná hračka pro šikovné ruce. Sleva na výrobek je proto, že modelovací hmota je starší a hůře zpracovatelná. Musí se rozdrobit a poté prohníst a postupně přidávat drobky hmoty a opět prohníst. Výroba je tedy pracnější a málo komfortní, sadu tak prodáváme za výprodejovou cenu. Tedy za cenu pouhé formy na výrobu.

Pozor, hmota na vzduchu vytvrdne a pak už se nedá použít nebo jen obtížně, takže je třeba ji hned po otevření vakuového balení ji zpracovat.

Balení obsahuje speciální na vzduchu tvrdnoucí hmotu, ze které za pomoci formiček vytvoříte originální módní doplňky. 2x tuba s hmotou, 2x uzávěr, šňůrka, formička. Modelovací hmotu je třeba před použitím důkladně prohníst. Pracujte při pokojové teplotě a pokračujte v hnětení dokud hmota nedosáhne teploty rukou. Pak ji vložte do formičky a stiskem vytvoříte část šperku. Přebytečná hmota vyteče z formy do stran. Po dokončení můžete vyrobené části šperku ještě vyzdobit a nabarvit.

Pokud nespotřebujete všechnu modelovací hmotu, je třeba ji vakuově zabalit, aby nedošlo k jejímu ztvrdnutí.

 

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Play-Doh Dohvinci dekorační stromeček *
469 Kč
Momentálně nedostupné
Hra Monopoly světová edice *
859 Kč
Momentálně nedostupné
3D mozaika
159 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější