Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Panenka Baby Born koupací * *

Panenka Baby Born koupací * *

Zapf (Baby Born)


Akční cena: 679 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 82250

Výrobce: Zapf (Baby Born)

Druh: HRAČKA

Popis:

Roztomilá panenka My Little BABY Born se moc ráda koupe ve vaně a mazlí se svou maminkou, umí také pít z lahvičky a čůrat. Panenka má příjemné měkké tělíčko jako stvořené k mazlení. Její malá maminka ji může koupat, stačí jen sundat dupačky a šup do vany. Po teplé koupeli má panenka My Little BABY Born ale žízeň a malá maminka musí dát panence napít vody z její lahvičky. Sotva se ale panenka napije, už se jí chce čůrat! To samozřejmě není žádný problém, protože panenka má svou ekologickou textilní plenku, kterou může použít znovu a znovu.
 
V balení najdete panenku v sametových dupačkách a v čepičce, lahvičku a textilní plenku. Dupačky mají speciální "easy FIT" rozepínání v oblasti ramen. Jednoduché rozepínání a zapínání je navrženo speciálně pro pohodlí těch nejmenších maminek. Převlékání miminek se tak stane hračkou. My Little BABY Born panenka s funkcemi je vhodná na hraní, mazlení, usínání a jako první panenka pro „hru na maminku“. Měkké tělíčko panenky je vyplněnou speciálními bezpečnými voděodpuzujícími kuličkami, panenka se tak může koupat a pak rychle uschne. EasyFIT dupačky - speciální rozepínání v oblasti ramen, ideální pro ty nejmenší ručičky.

Hračka panenka je vhodná pro děti od 2 let.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Panenka Baby Born First Love * *
329 Kč
Momentálně nedostupné
Hadrová panenka
259 Kč
Momentálně nedostupné
Hadrová panenka
259 Kč
Momentálně nedostupné

Nejprodávanější