Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Eduard 1:48 stíhač MiG-21SMT * *

Slepovací model Eduard 1:48 stíhač MiG-21SMT * *

Slepovací plastikový model MiG-21SMT značky Eduard. Balení modelu neobsahuje barvy, štětce ani lepidlo. Vše ... více...


Akční cena: 550 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: e84129

Druh: Model

Popis:

Slepovací plastikový model MiG-21SMT značky Eduard. Balení modelu neobsahuje barvy, štětce ani lepidlo. Vše můžete doobjednat z naší nabídky příslušenství

model v měřítku 1:48

  • 8 plastových výlisků vlastní konstrukce
  • obtiskový aršík
  • stavební návod

Kamuflážní schéma:

MiG-21MT, Serial Number 96.40.15, Dolgoye Ledovo, Russia

Stroj výrobního čísla 96.40.15 se nyní nachází v Dolgém Ledovu. Společnost mu kromě „bílé 14“ a dalších strojů dělá ještě MiG-21MT „modrá 11“. Je zajímavé, že každý ze třech vystavovaných MT nese jinou kamufláž. Verzi MT vyrobila moskevská továrna Znamja truda v roce 1971. Vycházela ze stíhací-bombardovací verze SMT, která reagovala na požadavek zvětšení doletu tím, že dostala motor R-13F-300 a větší množství neseného paliva. Rozměrnější, o 600 litrů objemnější palivová nádrž našla své místo ve hřbetu trupu a dala tak této verzi charakteristický „hrb“. Zásahy do konstrukce se však projevily zhoršenými letovými vlastnostmi. Ačkoliv byla MT zamýšlena jako exportní verze, nikdy ji žádný zahraniční uživatel nekoupil.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější