Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Hobby Boss 1:48 Stíhací letoun MIG-17 PFU FRESCO E *

Slepovací model Hobby Boss 1:48 Stíhací letoun MIG-17 PFU FRESCO E *

Hobby Boss
Slepovací model letounu MiG-17PFU Fresco E od značky Hobby Boss. Balení modelu neobsahuje lepislo, ... více...


Akční cena: 619 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: HB80337

Výrobce: Hobby Boss

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model letounu MiG-17PFU Fresco E od značky Hobby Boss. Balení modelu neobsahuje lepislo, štětce ani barvy. Vše si můžete doobjednat z naší nabídky příslušenství.

 

Měřítlo 1:48, délka modelu 245mm, rozpětí slepeného modelu 201,5mm , počet dílů 143

Sovětský letoun MiG-17 byl navržen jako vice stabilní než jeho předchůdce. MiG-15 byl nestabilní ve vyšší rychlosti a při prudké změně směru se mohlo stat, že se letoun dostane do točivé vývrtky. K vyřešení tohoto problému byl prodloužen trup letadla, na vršek letadel byli instalovány malá hrazení ke kontrole proudu vzduchu a křídla měla ubíhání dozadu ve 45 stupních. Extra místo v trupu zajistilo lepší možnost vnitřního rozloření a byl přidán vice hranatý ocas letounu. Změny daly letounu výbornou stabilitu, podstatnou pro efektivní plošinu pro zbraně. MiG-17 vstoupil do bitev v Březnu 1953. Fresco-A si udrželo proudový motor VK-1 MiGu-15. Motor VK-1F s pozdějším hořením byl instalován do nového letounu Fresco-D neboli MiGu-17F. Do MiG-17PF neboli Fresco-D byl napevno instalován radar. MiG-17PFU, Fresco-E se čtyřmi raketami vzduch-vzduch se stal prvním stíhačem Sovětského svazu.

 

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější