Livre.cz - hračky, autosedačky, fiskars nože, kočárky
Slepovací model Revell 1:72 Americký stíhací letoun F4U-1D Corsair *

Slepovací model Revell 1:72 Americký stíhací letoun F4U-1D Corsair *

Revell
Slepovací model stíhacího letadla F4U-1D Corsair. Slepujete z plastových nebarvených dílků. Balení modelu ... více...


Akční cena: 219 Kč
Momentálně nedostupné

Zboží není v tuto chvíli bohužel skladem. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici. Odesláním formuláře souhlasíte se zasílaním obchodních newsletterů a s těmito podmínkami.

Zboží je momentálně nedostupné!

Další informace:

Kód: 03983

Výrobce: Revell

Druh: MODELY

Popis:

Slepovací model stíhacího letadla F4U-1D Corsair. Slepujete z plastových nebarvených dílků. Balení modelu neobsahuje barvy, štětce ani lepidlo. Vše je možno dokoupit v naší nabídce příslušenství.
 
Měřítko modelu 1:72, balení modelu obsahuje 63 dílů, délka slepeného modelu je 148mm, rozpětí 173mm, stupeň obtížnosti 3
 
Doporučené barvy Revell: 05, 56, 57

Corsair je považován za jedno z nejlepších stíhacích letadel amerického námořnictva druhé světové války, ve které byl nasazován na letadlových lodích na tichomořské frontě od roku 1944. Jeho japonští protivníci ho pokřtili výmluvným jménem Šeptající smrt. Později se účastnil ještě Korejské války, kde létal již jako jeden z mála vrtulových letounů.

Informace o modelu:
NOVÁ PODOBA stavebnice nabízí detailně zpracovanou pilotní kabinu, detailní motor, rozsáhlé osazení vnějším nákladem a jemné konstrukční prvky vyryté na povrchu pláště.

Spolu s výrobkem zákazníci kupují

Nejprodávanější